تبلیغات
ترول - عکسهای خفن - تصاویر خنده دار - اس ام اس - ترول جدید - اخبار یارانه نقدی - یــارانــه نـقـدی تـا پــایـان سـال تـامـیـن مــی‌شـود
ترول - عکسهای خفن - تصاویر خنده دار - اس ام اس - ترول جدید
تـرول - تـرول جـدیـد - تـرول - تـرولـهـای جـدیـد - تـرول - تـرول خـنـده دار


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تأمین یارانه نقدی خانوارها تا پایان سال طبق روال فعلی گفت: دولت رایزنی درباره بودجه ۹۳ را از ابتدای مهرماه با مجلس آغاز خواهد کرد.

یارانه مهر 92

ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در مورد نحوه تأمین
یارانه نقدی خانوارها با توجه به کمبود منابع بودجه در این بخش گفت: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و دولت پیش‌بینی‌ خود را برای حل این مسئله دارد و یارانه نقدی خانوار تا پایان سال بدون مشکل پرداخت می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: دولت
یارانه نقدی را از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی که در گذشته انجام شده و از وزارت نیرو، وزارت نفت و بخشی هم از محل بودجه 92 تأمین می‌کند.

وی در مورد اصلاحیه بودجه 92 کل کشور گفت: در این اصلاحیه بیشتر برخی جابه جایی اعمال شده و همچنین برخی از درآمدهای دولت که امکان تحقق آن وجود نداشت، اصلاح شده که مجلس به صورت عادی به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

فتحی‌پور با بیان اینکه دولت می‌خواهد لایحه بودجه سال ۹۳ را تا 15 آذر ۹۲ تقدیم مجلس کند، ادامه داد: بنابراین باید از ابتدای مهرماه رایزنی‌های دولت با مجلس در این مورد آغاز و بحث‌های کارشناسی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال با تقدیم به‌موقع بودجه به مجلس شاهد معضل ارائه دیرهنگام بودجه و مشکلات بعدی آن نباشیم.دسته بندی : اخــبـار یارانه نقدی، 
تگ ها : یارانه مهر 92، زمان واریز یارانه مهر 92، زمان پرداخت یارانه مهر 92، پرداخت یارانه مهر 92، زمان واریز شدن یارانه مهر 92، زمان یارانه مهر 92، زمان واریز یارانه مهر ماه 92،
ارسال شده توسط آدمین

عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
نظر سنجی
مـطـالـب مـورد عـلـاقـه شـمــا ؟گـلـچـیـن مـطـالـب
لینک دوستان
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);